Flora võitis tähtsas mängus Sillamäed ja tõusis Kaljust mööda

Ats Kuldkepp
Rauno Alliku (paremal).
Rauno Alliku (paremal). Foto: Mailiis Ollino / Pärnu Postimees

Eesti jalgpalli meistriliigas sai tähtsa võidu FC Flora, kes alistas võõrsil Sillamäe Kalevi 2:1 ja tõusis turniiritabelis teiseks.

Flora avavärava lõi Iraklij Logua 35. minutil ning 58. minutil viis Rauno Alliku külalised juba 2:0 juhtima. Sillamäe ainsa tabamuse autoriks oli 90. minutil Igor Dudajev, seejuures saatis ta palli Flora võrku keskjoonelt.

Floral on nüüd 16 kohtumisega kogutud 34 punkti. 35 punktiga on esikohal Tallinna Levadia, Florast langes aga ühe punktiga taha Nõmme Kalju, kes kaotas eile võõrsil Viljandi Tulevikule. Neljas on 29 punktiga Infonet ja Sillamäe on 27 punktiga viies.