Neymarita mänginud Brasiilia kaotas veerandfinaalis Paraguayle

Paraguay mängijad (taustal) võisid eile rõõmustada, Brasiilia koondise mehed olid kaotusest löödud. Foto: SCANPIX

Copa America turniiril selgus viimane poolfinalist, kui Paraguay alistas penaltiseeria järel Brasiilia.

Turniiril varasemalt neljamängulise keelu saanud Neymarita mänginud Brasiilia asus eilset veerandfinaali juhtima 15. minutil, kui täpne oli Robinho. 72. minutil teenis Paraguay aga penalti ning Derlis Gonzalez tõi tabloole viigiseisu. Normaalaja järel oligi seis 1:1 viigis ja võitja selgitamiseks võeti appi penaltiseeria, mille võitis seisuga 4:3 Paraguay.

Poolfinaalis kohtub Paraguay Argentinaga, teises poolfinaalis lähevad vastamisi Peruu ja Tšiili.