Teniste koduklubi lõi eestlase hea audi sisseviske järel värava

Taijo Teniste (keskel).
Taijo Teniste (keskel). Foto: Sander Ilvest

Norra jalgpalli esiliiga liider Sogndal läks tänu Taijo Teniste pikale audiviskele Höddi vastu 1:0 juhtima.

Kohtumise avavärav sündis 13. minutil, kui Eesti koondise paremkaitsja võimas vise jõudis Robin Shrootini, kes palli võrku lajatas. Teist mängu järjest andis aga Sogndal üleajal eduseisu käest ja leppis 1:1 viigiga, vahendas Soccernet.ee.

Teniste tegi kaasa terve kohtumise ning teenis teise poolaja alguses kollase kaardi, kuna võttis küljejoone juures vastase veaga maha.

15 liigamängust vaid ühe kaotanud Sogndal omab teisel kohal paikneva Höddi ees 12-punktilist edumaad.