Kalju alistas Paide, Sillamäe võitis Viljandit

Nõmme Kalju mängijad.
Nõmme Kalju mängijad. Foto: Toomas Tatar

Koduses jalgpalli meistriliigas peeti täna kaks mängu, võidud said kirja Nõmme Kalju ja Sillamäe Kalev.

Nõmme Kalju läks kohtumist Paide Linnameeskonna vastu juhtima 39. minutil, kui täpne oli Vladimir Voskoboinikov. Ats Sillaste 61. minuti värav viigistas aga seisu 1:1, kuid võõrustajate jaoks tõi kolm võidupunkti Reginald Mbu Alidor, kes skooris 87. minutil ja tõi Kaljule 2:1 võidu.

Teises tänases kohtumises jäi Sillamäe Kalev koduväljakul 0:1 kaotusseisu Viljandi Tuleviku vastu, kui 15. minutil skooris Karel Kübar. Aleksandr Volkov viigistas seisu 78. minutil ning Sillamäe 2:1 võidu kindlustas 83. minutil Kõrõlo Silich.