Põhja-Iirimaa klubiga viigistanud Levadia langes Meistrite liigast välja

Levadia - Crusaders
Levadia - Crusaders Foto: Eero Vabamägi

FC Levadia jalgpallimeeskond pidas täna kodus Meistrite liiga esimese eelringi korduskohtumise Põhja-Iirimaa meeskonna Belfasti Crusadersiga. Mäng lõppes 1:1, seega langes Levadia Meistrite liigast välja. Avakohtumine lõppes seisul 0:0, Crusadersile tõi edasipääsu võõrsil löödud värav.

Külalised asusid kohtumist juba 4. minutil juhtima, kui tabamuseni jõudis nende ründaja Michael Carvill. Väga pikalt Levadia kaotusseisus olema ei pidanud, kuna 22. minutil saatis Siim Luts palli karistuslögist ilusasti vastaste värava ülemisse nurka. Rohkemaks siiski Levadia suuteline ei olnud ja matš lõppes skooriga 1:1, mis viis teise ringi vastased.

Crusaders läheb Meistrite liiga teises eelringis nüüd vastamisi Albaania meistri  Korçë Skënderbeuga.

Eesti klubide euroteekond jätkub neljapäeval, kui Euroopa liiga esimese eelringi korduskohtumistes on võistlustules Nõmme Kalju, FC Flora ja Sillamäe Kalev.