foto: Toomas Huik
Populaarse jalgpalliportaali Goal.com lugejad valisid EM-valikturniiri seniste mängude põhjal parimaks mängijaks Eesti koondislase Konstantin Vassiljev.
Mäletatavasti teenis Vassiljev eile tunnustuse ka Goal.com’i tegijatelt, kui jalgpallieksperdid valisid ta eelmise nädala maailma parimaks mängijaks.
Igatahes teenis Vassiljev lugejatelt 1802 häält ja sai kindla esikoha, mis Goal.com’i hinnangul polnud mingi üllatus.
Teine oli 593 häälega Saksamaa koondislane Miroslav Klose ja kolmas Hollandi mängija Klaas-Jan Huntelaar 578 häälega. Itaallane Antonio Cassano kogus 555 poolthäält.
Vassiljevil on juba täna õhtul võimalus näidata, et ta väärib talle omistatud tiitleid – kell 21.30 algab Lilleküla staadionil EM-valikmäng, kus Eesti võõrustab Sloveeniat.












Tagasi