Võimas Serena Williams alistas taas Šarapova ja pääses Wimbledonis finaali

Ats Kuldkepp
Serena Williams.
Serena Williams. Foto: SCANPIX

Wimbledoni tenniseturniiri naiste üksikmängu finaalis kohtuvad ameeriklanna Serena Williams ja Hispaania esindaja Garbine Muguruza.

Williams alistas kahes setis 6:2, 6:4 Maria Šarapova. 11 aasta jooksul on Williams venelannat võitnud nüüd 17 korda järjest. Kui maailma esireket Williams võidab ka laupäevase finaali, hoiab ta enda käes kõigi nelja suure slämmi tiitlit korraga, sest sel aastal võitis ta Austraalia ja Prantsusmaa lahtised ja eelmisel sügisel USA lahtised meistrivõistlused.

WTA edetabelis 20. kohal olev ja oma esimeses suure slämmi finaalis mängiv Muguruza alistas poolfinaalis kolmes setis 6:2, 3:6, 6:3 poolatari Agnieszka Radwanska (WTA 13.).