Flora alistas kindlalt Viljandi, Paide viigistas Sillamäe Kaleviga

Jalgpallid.
Jalgpallid. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Eesti jalgpalli meistriliigas peeti täna kolm mängu.

Viljandi Tulevik võõrustas kodus Tallinna FC Florat ning teenis 0:4 kaotuse. Flora eest skooris 12. ja 28. minutil Rauno Sappinen, ühe värava lisasid ka Rauno Alliku ja Albert Prosa.

Teises tänases mängus kohtusid Paide Linnameeskond ja JK Sillamäe Kalev. Kodumeeskond Paide sai matši 1:0 juhtima 67. minutil, kui täpne oli Jasper Uwaegbulam. Skoori 1:1 tõi tabloole Jaroslav Kvassov  ning selle seisuga mäng ka lõppes.

Kolmandas mängus, mida saab Postimehe teleülekande abil järgi vaadata, pidasid tulise lahingu Tartu Tammeka ja Nõmme Kalju. Mäng lõppes Kalju 2:1 võiduga.