Levadiat võitnud põhjaiirlased said Albaanias suure kaotuse

FC Levadia (rohelises) vs Crusaders
FC Levadia (rohelises) vs Crusaders Foto: Eero Vabamägi

Jalgpalli Meistrite liiga avaringis kahe mängu kokkuvõttes Tallinna Levadiast jagu saanud Belfasti Crusaders kaotas teise ringi esimeses mängus kindlalt võõral väljakul Albaania meistrile Korçë Skënderbeule.

Albaanlased läksid mängu juhtima 15. minutil ning avapoolaja võitsid nad Bakary Nimaga ja Hamdi Salihi tabamustest 2:0. Teise poolaja alguses õnnestus Jordan Owensil küll üks värav tagasi lüüa, kuid kodumeeskond läks lõpuks oma teed ja võttis 4:1 võidu.

Soome meister HJK oli võõral väljakul 3:1 üle Läti parimast jalgpalliklubist Ventspilsist.