Endine maailma parim jalgpallur ja tema poeg lõid samas mängus värava

Mariel Gregor
Rivaldo.
Rivaldo. Foto: SCANPIX

Brasiilia teise liiga kohtumises tehti ajalugu, kuna esmakordselt lõid ühes mängus värava nii endine maailma parim jalgpallur Rivaldo kui ka tema poeg Rivaldinho. Meeste koduklubi Mogi Mirim alistas koduväljakul Macae 3:1, vahendab ERR Sport.

Rivaldinho viis kolmandal minutil Mogi Mirimi juhtima ja kolm minutit enne avapoolaja lõppu lõi meeskonna kolmanda värava. Vahepeal, 17. minutil, oli tema isa Rivaldo realiseerinud penalti.

1999. aastal maailma parimaks jalgpalluriks nimetatud Rivaldo naases eelmisel nädalal pärast 15-kuulist pausi areenile, kui aitas Mogi Mirimi 2:1 võidule Nautico üle.