Vassiljevile viik, Zenjovile kaotus

Konstantin Vassiljev Bialystoki Jagiellonia särgis.
Konstantin Vassiljev Bialystoki Jagiellonia särgis. Foto: Facebook/Bialystoki Jagiellonia

Jalgpalli Euroopa liigas oli täna teises eelringis võistlustules lisaks Nõmme Kaljule veel nelja Eesti jalgpalluri klubid.

Konstantin Vassiljevi koduklubi Bialystoki Jagiellonia viigistas koduväljakul 0:0 Küprose meeskonnaga Nicosia Omonia. Kohtumist vahetusmängijate pingilt alustanud Vassiljev tuli mängu 23. minutil, kuid võeti uuesti 85. minutil puhkama.

Sergei Zenjovi tööandja Qabala kaotas võõrsil 0:1 serblaste Cukaričkile. Zenjov tegi kaasa terve kohtumise.

Igor Morozovi koduklubi Debrecen viigistas võõrsil 2:2 Riia Skontoga. Morozov oli terve kohtumise vahetusmängijate pingil.

Artur Kotenko tööandja Soligorski Šahtjor kaotas koduväljakul 0:1 austerlaste AC Wolfsbergerile. Kotenko oli terve kohtumise vahetusmängijate pingil.

Korduskohtumised peetakse kõikides seeriates järgmisel nädalal.