Puri heast mängust ei piisanud

Sander Puri (keskel).
Sander Puri (keskel). Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondislase Sander Puri koduklubi Sligo Rovers sai Iirimaa kõrgliigas valusa kaotuse, kui võõrsil ei suudetud suurema osa mängust vähemuses pallinud Bohemiansi vastu enamat 0:1 kaotusest.

Ismahil Akinade väravast 32. minutil juhtima asunud Bohemiansi olukord läks raskeks vaid kolm minutit hiljem, kui Anto Murphy eemaldati. Vähemusse jäänud vastaste vastu suutis Sligo luua hulgaliselt võimalusi, milles oli tihtipeale suur osa ka Puril, kuid väravani lõpuks ei jõutudki ning nii tuli vastu võtta 0:1 kaotus, vahendas Soccernet.ee.

Eestlane tegi kaasa kõik 90 minutit. Tabelis jätkab Sligo 12 meeskonna konkurentsis 16 punktiga 11. kohal ehk väljalangemistsoonis, kuid Derry City on kümnendana tabelis eespool vaid parema väravate vahe tõttu.