Korvpalli EM-valikturniiri senised kohtumised ja tabeliseisud. Eesti võitis B-alagrupis ühe kohtumise Portugali vastu ning kaotas viis. B-alagrupi võitis Makedoonia koondis.
Korvpalli EM-valikturniiri tabeliseisud
A-alagrupp: |
|
|
|
| |
Tabeliseis |
|
|
|
| |
Koht | Riik | Võite | Kaotusi |
|
|
1. | Serbia | 7 | 1 |
|
|
2. | Itaalia | 4 | 4 |
|
|
3. | Bulgaaria | 4 | 4 |
|
|
4. | Soome | 3 | 5 |
|
|
5. | Ungari | 2 | 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
I voor: Itaalia - Serbia 64:78, Bulgaaria - Ungari 89:71 | |||||
II voor: Soome - Bulgaaria 68:90, Ungari - Itallia 68:64 | |||||
III voor: Itaalia - Soome 88:80, Serbia - Ungari 94:60 | |||||
IV voor: Soome - Serbia 80:77, Bulgaaria - Itaalia 81:80 | |||||
V voor: Serbia - Bulgaaria 74:64, Ungari - Soome 64:79 | |||||
VI voor: Ungari - Bulgaaria 87:86, Serbia - Itaalia 72:52 | |||||
VII voor: Bulgaaria - Soome 102:90, Itaalia - Ungari 75:68 VIII voor: Ungari - Serbia 61:89, Soome - Itaalia 62:69 IX voor: Itaalia - Bulgaaria 82:81, Serbia - Soome 92:66 X voor: Soome - Ungari 88:73, Bulgaaria - Serbia 77:87 | |||||
B-alagrupp: |
|
|
|
| |
Tabeliseis |
|
|
|
| |
Koht | Riik | Võite | Kaotusi |
|
|
1. | Makedoonia | 4 | 2 |
|
|
2. | Läti | 4 | 2 |
|
|
3. | Portugal | 3 | 3 |
|
|
4. | Eesti | 1 | 5 |
|
|
I voor: Läti - Makedoonia 83:82, Portugal - Eesti 70:79 | |||||
II voor: Eesti - Läti 81:88, Makedoonia - Portugal 85:48 | |||||
III voor: Eesti - Makedoonia 78:90, Läti - Portugal 79:43 IV voor: Eesti - Portugal 54:60, Makedoonia - Läti 80:78 V voor: Läti - Eesti 72:67, Portugal - Makedoonia 81:71 VI voor: Portugal - Läti 93:92, Makedoonia - Eesti 87:74 | |||||
C-alagrupp: |
|
|
|
| |
Tabeliseis |
|
|
|
| |
Koht | Riik | Võite | Kaotusi |
|
|
1. | Türgi | 6 | 0 |
|
|
2. | Prantsusmaa | 3 | 3 |
|
|
3. | Belgia | 2 | 4 |
|
|
4. | Ukraina | 1 | 5 |
|
|
I voor: Türgi - Ukraina 86:73, Prantsusmaa - Belgia 82:63 | |||||
II voor: Belgia - Türgi 63:78, Ukraina - Prantsusmaa 78:77 | |||||
III voor: Türgi - Prantsusmaa 77:65, Belgia - Ukraina 72:61 IV voor: Ukraina - Türgi 64:86, Belgia - Prantsusmaa 65:71 V voor: Prantsusmaa - Ukraina 87:83, Türgi - Belgia 80:64 VI voor: Ukraina - Belgia 58:76, Prantsusmaa - Türgi 78:80 | |||||
D-alagrupp: |
|
|
|
| |
Tabeliseis |
|
|
|
| |
Koht | Riik | Võite | Kaotusi |
|
|
1. | Suurbritannia | 4 | 2 |
|
|
2. | Iisrael | 3 | 3 |
|
|
3. | Bosnia | 3 | 3 |
|
|
4. | Tšehhimaa | 2 | 4 |
|
|
I voor: Tšehhimaa - Bosnia 70:56, Iisrael - Suurbritannia 102:92 | |||||
II voor: Suurbritannia - Tšehhimaa 87:68, Bosnia - Iisrael 77:71 | |||||
III voor: Tšehhimaa - Iisrael 91:70, Suurbritannia - Bosnia 82:74 IV voor: Suurbritannia - Iisrael 96:86, Bosnia - Tšehhi 95:79 V voor: Tšehhi - Suurbritannia 63:67, Iisrael - Bosnia 88:74 VI voor: Bosnia - Suurbritannia 89:80, Iisrael - Tšehhimaa 98:61 | |||||
|