Pärnu ja Paide tegid põnevas mängus väravaterohke viigi

Karl Palatu (esiplaanil) tõi Paide vastu Pärnule tähtsa viigipunkti.
Karl Palatu (esiplaanil) tõi Paide vastu Pärnule tähtsa viigipunkti. Foto: Mailiis Ollino

Jalgpalli Eesti meistriliigas lõppes tabeli kahe viimase meeskonna Paide ja Pärnu duell 3:3 viigiga.

Paide asus mängu 33. minutil Ats Sillaste väravast juhtima, kuid 44. minutil Taavi Laurits viigistas. Teise poolaja algul viis Lauri Varendi kodumeeskonna esmalt 2:1 ja Levadiast laenul olev, Paide särgis esimese värava kirja saanud Artur Rättel seejärel juba 3:1 ette. Viis minutit pärast Rätteli tabamust vähendas Laurits aga taas Pärnu kaotusseisu.

Pärnakatele tõi olulise viigipunkti Karl Palatu, kes oli täpne 85. minutil. Liigatabelis on Paide ja Pärnu vahe seega endiselt kaks punkti, Paide on kogunud 13 ja Pärnu 11 punkti. Paidest punkti võrra eespool kaheksandal kohal on Tartu Tammeka.

Premium liiga 20. vooru viimased kolm mängu peetakse esmaspäeval, Postimees toob otsepildis vaatajateni vooru põnevuskohtumise FC Flora ja Tallinna Levadia vahel.