Jalgpalli Eesti meistriliiga 20. voorus mängisid igipõlised rivaalid FC Flora ja FC LEvadia 1:1 viiki. Levadia asus Artsem Rahmanau tabamusest 29. minutil juhtima, kuid 47. minutil jäädi Artjom Artjunini punase kaardi tõttu vähemusse. Flora kasutas oma võimaluse ära 60. minutil, kui nurgalöögijärgses olukorras lendas pall Levadia kaitsja Dmitri Kruglovi peast võrku.

Premium liiga tabelis tõusis liidriks Tartu Tammekast 3:0 jagu saanud Nõmme Kalju, Flora jääb neist ühe ja Levadia kahe punkti kaugusele.

Vaata videost mängu tipphetki ning seda, mida arvasid kohtumise järel Levadia ründaja Ingemar Teever ning Flora äärekaitsja Gert Kams!