Kontaveit alustas Bakuus WTA turniiri võiduga

Anett Kontaveit.
Anett Kontaveit. Foto: Liis Treimann

Bakuus toimuval enam kui 200 000 dollarilise auhinnafondiga WTA turniiril alistas Anett Kontaveit (WTA 173.) avaringis jaapanlanna Misa Eguchi (WTA 185.) kahes setis 7:5, 6:2.

Kontaveit lasi 23-aastasel jaapanlannal avasetis kolm korda oma servi murda, ent suutis siis 3:5 kaotusseisust võita neli geimi järjest ja sellega ka avaseti 7:5. Teises setis piisas eestlannale neljandas ja seitsmendas geimis jaapanlanna servi võitmisest, et võit saada. Kohtumine kestis tunni ja 16 minutit.

Teises ringis on Kontaveidi vastaseks šveitslanna Stefanie Vögele (WTA 133.) või teise asetusega itaallanna Karin Knapp (WTA 38.).