Nõmme Kalju peatreener napist võidust: ma ei ole absoluutselt rahul

Sergei Terehhov
Sergei Terehhov Foto: Mihkel Maripuu

Pärnu Linnameeskonna vastu 3:0 eduseisu maha mänginud, kuid lõpuks ikkagi võitnud Nõmme Kalju jalgpallimeeskonna peatreener Sergei Terehhov ei olnud oma mängijate esitusega sugugi rahul.

«Kindlasti ei ole ma absoluutselt rahul sellega, mis hakkas toimuma peale meie 3:0 väravat, vahendas Terehhovi sõnu Soccernet.ee.

«Jah, oli aru saada, et euromängud olid vahel ja natuke raske on ümber lülituda euromängudest, aga see, mis toimus teisel poolajal... Nii ei tohi teha! Kui mäng ei ole läbi, siis tuleb väljakul distsipliini hoida,» lisas Terehhov.

Eduseisu maha mänginud Kaljule tõi võidu 84. minutil seisu 4:3 tabloole toonud Tarmo Neemelo.