Eesti korvpallikoondis on D-alagrupis ning peab oma esimese mängu viiendal septembril Tšehhi vastu. Mängude toimumiste ajad on Eesti aja järgi.
EMi alagrupiturniiri kohtumiste ajakava gruppide järgi
A-grupp
Mängud toimuvad Prantsusmaal Montpellieris
05.09 16:00 Poola – Bosnia ja Hertsegoviina
05.09 18:30 Iisrael – Venemaa
05.09 22:00 Prantsusmaa – Soome
06.09 16:00 Venemaa – Poola
06.09 18:30 Soome – Iisrael
06.09 22:00 Bosnia ja Hertsegoviina – Prantsusmaa
07.09 16:00 Soome – Venemaa
07.09 18:30 Iisrael – Bosnia ja Hertsegoviina
07.09 22:00 Prantsusmaa – Poola
09.09 16:00 Bosnia ja Hertsegoviina – Soome
09.09 18:30 Poola – Iisrael
09.09 22:00 Venemaa – Prantsusmaa
10.09 16:00 Soome – Poola
10.09 18:30 Bosnia ja Hertsegoviina – Venemaa
10.09 22:00 Iisrael – Prantsusmaa
B-grupp
Mängud toimuvad Saksamaal Berliinis
05.09 16:00 Saksamaa – Island
05.09 19:00 Hispaania – Serbia
05.09 22:00 Itaalia – Türgi
06.09 16:00 Serbia – Saksamaa
06.09 19:00 Island – Itaalia
06.09 22:00 Türgi – Hispaania
08.09 15:30 Serbia – Island
08.09 18:45 Saksamaa – Türgi
08.09 22:00 Hispaania – Itaalia
09.09 15:30 Türgi – Serbia
09.09 18:45 Itaalia – Saksamaa
09.09 22:00 Island – Hispaania
10.09 15:30 Serbia – Itaalia
10.09 18:45 Saksamaa – Hispaania
10.09 22:00 Türgi – Island
C-grupp
Mängud toimuvad Horvaatias Zagrebis
05.09 16:00 Gruusia – Holland
05.09 19:00 Makedoonia – Kreeka
05. 09 22:00 Horvaatia – Sloveenia
06.09 16:00 Holland – Makedoonia
06.09 19:00 Sloveenia – Gruusia
06.09 22:00 Kreeka – Horvaatia
08.09 16:00 Sloveenia – Holland
08.09 19:00 Gruusia – Kreeka
08.09 22:00 Horvaatia – Makedoonia
09.09 16:00 Kreeka – Sloveenia
09.09 19:00 Makedoonia – Gruusia
09.09 22:00 Holland – Horvaatia
10.09 16:00 Sloveenia – Makedoonia
10.09 19:00 Gruusia – Horvaatia
10.09 22:00 Kreeka – Holland
D-grupp
Mängud toimuvad Lätis Riias
05.09 15:30 Tšehhi – Eesti
05.09 18:30 Belgia – Läti
05.09 21:30 Leedu – Ukraina
06.09 15:30 Eesti – Belgia
06.09 18:30 Läti – Leedu
06.09 21:30 Ukraina – Tšehhi
07.09 15:30 Leedu – Belgia
07.09 18:30 Tšehhi – Läti
07.09 21:30 Ukraina – Eesti
09.09 15:30 Belgia – Tšehhi
09.09 18:30 Läti – Ukraina
09.09 21:30 Eesti – Leedu
10.09 15:30 Ukraina – Belgia
10.09 18:30 Läti – Eesti
10.09 21:30 Tšehhi – Leedu