Raul Must kaotas MMil maailma esinumbrile

Raul Must
Raul Must Foto: Maria Kilk/Postimees/Scanpix

Indoneesia pealinnas Jakartas toimuvatel sulgpalli maailmameistrivõistlustel kaotas Eesti esinumber Raul Must maailma esinumber Chen Longile 21:15, 21:7.

Teises ringis maailma esinumbriga kohtunud Must asus esimese punkti võitmisega mängu juhtima, kuid hiinlane võitis järgmised kaks punkti ning Mustal esimeses geimis juhtima minna enam ei õnnestunud. «Esimeses geimis mängisin hästi ja suutsin saali tingimused hästi enda kasuks pöörata,» ütles Must.

Teist geimi alustas maailma esinumber 8:0 spurdiga, võites geimi seisuga 21:7. «Teises geimis mõjutas suures saalis olev tuuletõmbus ja hakkasin tõsteid pikaks lööma. Tuli palju lihtvigu ega suutnud palli mängus hoida nii kuidas vaja,» rääkis Must peale mängu.

Must oli MMi alustanud edukalt, alistades avaringis Austria esinumbri Luka Wraberi 21:10, 27:25. Musta tulemuseks MMil jäi 17.-32. koht. Turniirilit kogutud punktidega peaks Must maailma edetabelis tõusma viiekümne parima hulka.