Vassiljev ja Jagiellonia jõudsid karikasarjas järgmisesse ringi

Laura Kalam
Konstantin Vassiljev
Konstantin Vassiljev Foto: Mihkel Maripuu

Bialystoki Jagiellonia pääses jalgpalli Poola karikasarjas järgmisesse ringi, Eesti koondislane Konstantin Vassiljev sekkus mängu vahetuspingilt.

Nädalavahetusel liigamängus värava löönud ja positiivselt silma paistnud Vassiljev sai karikamängus kõrgliigarivaali Szczecini Pogoni vastu puhkust, kuid 77. minutil otsustas treener eestlase siiski mängu panna, vahendab Soccernet.ee.

Jagiellonia läks avapoolajal juhtima, kuid poolajale mindi siiski 1:1 viigiga. Kohe teise poolaja alguses, 50. minutil läks kodumeeskond aga uuesti ette. Kolm minutit hiljem sai Pogon aga punase ja nii oli mängu saatus sisuliselt otsustatud.

Jagiellonia jõudis sellega 1/16-finaali, kus ootab teine kõrgliigaklubi Zaglebie Lubin. Mängud peetakse koondisepausi järel septembris.