Everton näitas võimu, Tottenham mängis edu maha

Romelu Lukaku väravat tähistamas.
Romelu Lukaku väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste kõrgliigas oli täna kavas kuus kohtumist. Kõige kindlama võidu kirjutas tabelisse Everton, kes alistas võõrsil 3:0 Southamptoni.

Võitjate poolel sai kaks tabamust kirja Romelu Lukaku (22. ja 45. minutil) ning korra sahistas väravavõrku ka Ross Barkley (84. minutil).

Tänases eeldatavalt põnevaimas mängus tegid Tottenham ja Stoke City 2:2 viigi. Esimese poolaja võitis Tottenham 2:0, kui tabamuse said kirja Eric Dier ja  Nacer Chadli. Teise poolaja lõpus lõi Stoke City kaks väravat tagasi, kui väravani jõudsid Marko Arnautovic (78. minutil penaltist) ja Mame Diouf (81. minutil).