ManU naasis Meistrite liigasse võidukalt

Memphis Depay
Memphis Depay Foto: SCANPIX

Aastase vahe järel taas Meistrite liigas mängiv Manchester Unitedi jalgpalliklubi on lähedal põhiturniirile pääsemisele. Otsustava viimase kvalifikatsiooniringi avamängus võideti eile 3:1 belglaste Club Brügget.

Kodus mänginud Unitedi jaoks algas mäng keeruliselt, kuna juba 8. minutil saatis Michael Carrick palli oma väravasse. Kosuti aga ruttu ning 13. minutil tegi kauni läbimurde Memphis Depay, kes tabloole viiginumbrid tõi. Esimese poolaja lõpu eel viis Depay teine värav Unitedi 2:1 juhtima.

84. minutil sekkus Wayne Rooney asemel mängu Maroune Fellaini, kes päris lõpuvile eel 3:1 juhtvärava lõi.