Tartu Suvejooksu võitis Allar Lamp

Allar Lamp.
Allar Lamp. Foto: Mallor Malmre / Jooksuportaal

Täna toimunud Tartu jooksusarja teise osavõistluse, 10 kilomeetri pikkuse Tartu suvejooksu võitis Allar Lamp (TÜASK), kes edestas 21 sekundiga Keio Kitse (EMÜ SK).

Lamp läbis distantsi ajaga 31.14. Teisena lõpetanud Kits sai ajaga 31.35. Kolmandana jõudis finišisse Raivo Alla (Sparta/Elujooks) 31.57-ga. Kuue hulka mahtusid veel Rauno Laumets (SK Jooksupartner), Anti Puustus (KJK Sakala) ja Jaanus Kallaste (Treeningpartner).

Naistest võitis Tartu Suvejooksu Moonika Pilli (SK Jooksupartner) ajaga 39.20. Teine koht kuulus Hillevi Velbale 39.54-ga ja kolmas koht Katrin Kütile (KJK Nõmme) 41.510-ga.