Tolmoff jõudis Türgis poolfinaali, Saar piirdus veerandfinaaliga

Kati Tolmoff
Kati Tolmoff Foto: Liis Treimann/Postimees/Scanpix

Kati Tolmoff jätkab Türgis Euroopa Karikaetapil head võistlust ning on jõudnud poolfinaali.

Veerandfinaalis võitis Tolmoff taanlanna Julie Finne-Ipseni kõigest kahekümne kahe minutiga 21:15, 21:14. Poolfinaalis kohtub Tolmoff Türgi esindaja Ebru Yazgan ja Iraani sulgpalluri Sahabeh Fardi vahelise kohtumise võitjaga.

Teise eestlasena veerandfinaali pääsenud Getter Saar pidas kolme geimilise heitluse Elena Komendrovskajaga. Maailma edetaeblis Saarest üle saja koha kõrgemal paiknev Komendrovskaja (maailma edetabeli 112.) sai võidu 15:21, 21:14, 21:15.

Getter Saar (maailma edetabelis 227) peaks saavutatud veerandfinaali kohaga tõusma järgmisel nädal maailma edetabelis 200 koha piirile.