Augsburg teenis hooaja esimese punkti

Ragnar Klavan (paremal) kohtumises Frankfurdi vastu
Ragnar Klavan (paremal) kohtumises Frankfurdi vastu Foto: SCANPIX

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas viigistas Rangnar Klavani koduklubi Augsburg võõrsil 1:1 Frankfurdi Eintrachtiga.

Kohtumine algas Augsburgi jaoks hästi, kuna 24. minutil viis Caiuby Baierimaa meeskonna juhtima. Neli minutit enne kohtumise lõppu õnnestus Marco Russil siiski viigistada. Klavan kuulus Augsburgi algkoosseisu ning viibis väljakul mängu lõpuni.

Tiitlikaitsja Müncheni Bayern oli hädas aga Hoffenheimiga. Juba avaminutil jäi Bayern kaotusseisu, kui Hoffenheimi tabamuse lõi Kevin Volland. Thomas Mülleril õnnestus viigistada 41. minutil. 73. minutil jäi München aga vähemusse, kuna punase kaardi teenis Jerome Boateng. Olukorrale järgnenud penaltit ei õnnestunud Eugen Polanskil siiski realiseerida.

Kohtumise viimasel minutil oli hoopis Bayern see, kes võidupunktid endale npasas. Otsustava tabamuse lõi Robert Lewandowski.