Konstantin Vassiljev
Konstantin Vassiljev Foto: Bialystoki Jagiellonia, Facebook

Poola jalgpalli kõrgliigas Bialystoki Jagiellonia meeskonnas mängiv Konstantin Vassiljev jätkab resultatiivselt. Täna aitas ta oma koduklubi 1:1 viigini Cracovia vastu.

Eestlane sai jala valgeks kohtumise 22. minutil, kui ta palli umbes 20 meetri kauguselt ristnurka saatis. Kuus minutit hiljem kodumeeskond viigistas ning rohkem väravaid täna ei löödud.  Vassiljev tegi Jagiellonia eest kaasa täismängu.

Eesti koondise poolkaitsja on viimase kolme mänguga löönud Poolas kolm väravat ja andnud kaks resultatiivset söötu.

Jagiellonia asub Poola kõrgliigas hetkel 10 punktiga neljandal koha. Punkti rohkem teeninud Cracovia on teine.