Edu maha mänginud ManU teenis hooaja esimese kaotuse

Manchester Unitedi peatreener Louis van Gaal
Manchester Unitedi peatreener Louis van Gaal Foto: SCANPIX

Manchester Unitedi jalgpalliklubi teenis Inglismaa kõrgliigas hooaja esimese kaotuse, kui võõrsil jääidi 1:2 alla Swansea Cityle.

Kui avapoolaeg väravaid ei pakkunud, siis teise kolmveerandtunni kolmandal minutil oli täpne Juan Mata, kes Unitedi juhtima viis. Kodumeeskond tegi aga vägeva tagasituleku, kui 61. ja 66. minutil skoorisid Andre Ayew ja Bafetimbi Gomis. United püüdis küll lõpus veel mängu päästa, kuid City pidas lõpuni vastu.

Swansea hoiab nelja vooru järel liigas kaheksa punktiga neljandat kohta, United on seitsme punktiga viies. Liider Manchester City on tunnistanud vaid võite ja on kogunud 12 punkti.