Konstantin Vassiljev
Konstantin Vassiljev Foto: Bialystoki Jagiellonia, Facebook

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Konstantin Vassiljev aitas oma koduklubil Bialystoki Jagiellonial viigistada Poola suurklubi Varssavi Legiaga.

Henrik Ojamaa endine koduklubi läks kohtumist juhtima 39. minutil, kui täpne oli Guilherme. 55. minutil andis Vassiljev aga resultatiivse söödu Maciej Gajosile, kes mänguseisu viigistas. Seisul 1:1 kohtumine lõppeski.

Seitsme vooru järel on Jagiellonia 11 punktiga Poola kõrgliigas neljandal kohal. Legia on samade punktide juures kolmas. Esikohal on 18 punkti kogunud Vassiljevi eelmine tööandja Gliwice Piast.