Posti klubi viigistas Hollandis

Oliver Lomp
Sander Post.
Sander Post. Foto: Toomas Huik

Sander Post ja Go Ahead Eagles teenisid Hollandi jalgpalli esiliigas järjekordse viigi, seekord tehti viik kodus FC Eindhoveniga.

Post tegi 2:2 viigimängus kaasa terve kohtumise ning teenis selle ajaga ka kollase kaardi, vahendab soccernet.ee.

Avapoolajaks läksid juhtima küll külalised, kuid teisel poolajal suutsid Go Ahead Eaglesi mehed kaotusseisu eduseisuks ümber vormistada. Mängu saatuse otsustas siiski kaheksa minutit enne mängu lõppu Eindhoveni ründaja Tim Nelemans, kes lõi oma meeskonna viigivärava.

Pärast viiki jagab Eagles seitsme punktiga 12.-15. kohta. Liidrist SBV Exelcisorist jäädakse pärast kuut vooru maha juba kaheksa punktiga.