Jalgpalli Eesti noortekoondis jäi Tartus Tamme staadionil peetud EM-valikmängus 0:4 alla Horvaatia eakaaslastele.

Ehkki Eesti ründaja Mattias Käit tabas 15. minutil posti, avasid skoori siiski külalised, kui 22. minutil oli täpne Antonio Milic. 36. minutil kasvatas horvaatide edueseisu Mario Pašalic ning 66. minutil realiseeris sama mees ka penalti. Lõppskoori vormistas 80. minutil võimsast karistuslöögist Josip Radoševic.

Teise mängu pidanud Horvaatia on täisedu ehk kuue punktiga alagrupi liider, Rootsi ja eelmisel nädalal Eestist 2:0 jagu saanud Hispaania on mõlemad võitnud oma senise ainsa kohtumise. Gruusial on samuti kolm punkti, ent kahest mängust, San Marino ja Eesti on pidanud mõlemad kolm kohtumist ning saanud kahe kaotuse kõrval omavahelise väravateta viigi eest tabelisse ühe punkti. Järgmise mängu peab Eesti U21-koondis 9. oktoobril võõrsil Rootsiga.