Fotod: võimsa võidu teeninud Soome pääses korvpalli EMil alagrupist edasi

Soome korvpallikoondis näitas täna EM-finaalturniiril klassi, kui Bosnia ja Hertsegoviina alistati 88:59. Neljast mängust teise võidu teeninud Soome kindlustas sellega endale ka alagrupist edasipääsu.

Soome haaras juhtohjad juba avaveerandil, mis võideti 19:12, teisel veerandajal olid paremad 22:15 ja kolmandal koguni 31:15. Viimase veerandaja võitis Bosnia ja Hertsegoviina 17:16.

Soome koondise edukamad olid võidumängus Jamar Wilson, Petteri Koponen 14 ja Matti Nuutinen 13 silmaga. Kaotajatele tõi Drasko Albijanic 14 silma.

A-alagrupi tabeliseis enne õhtuseid kohtumisi: 1. Prantsusmaa 3 võitu/0 kaotust, 2. Soome 2/2, 3. Iisrael 2/1, 4. Poola 2/1, 5. Bosnia ja Hertsegoviina 1/3, 6. Venemaa 0/3.

Täna kohtuvad veel Poola – Iisrael, Venemaa – Prantsusmaa.