Levadia tunnistas kodustaadionil Narva Transi paremust

Laura Kalam
FC Levadia
FC Levadia Foto: Liis Treimann

Eesti jalgpalli meistriliiga 28. voorus pidi tiitlikaitsja Levadia tunnistama Narva Transi 1:0 paremust.

Kohtumise ainsa värava lõi esimese poolaja 20. minutil Dmitri Barkov. Viimati tunnistas Levadia vastase paremust 18. aprillil, kui Kadrioru Staadionil jäädi 2:0 alla Nõmme Kaljule.

Flora alistas Sillamäe Kalevi 3:1 ja tõusis Premium liiga tabeli liidriks. Esimese poolaja 34. minutil viis Igor Tšeminava küll Sillamäe juhtima, kuid poolaja lõpus viigistas seisu Nikita Baranov. 84. minutil lõi Tšeminava omavärava ning 90. minutil kindlustas võidu Joonas Tamm. Floral on tabelis nüüd 63 punkti ning teisel kohal oleval Levadial 62.