Tiidrek Nurme võitis lätlase ja venelase ees poolmaratoni

SEB Tallinna maraton
SEB Tallinna maraton Foto: Eero Vabamägi, Jaanus Lensment

Tallinna SEB Maratonil võitis poolmaratoni ehk 21,1 km pikkuse distantsi Tiidrek Nurme.

Võitja finišeeris ajaga 1.06,08, teise koha sai lätlane Janis Viskers, kelle ajaks oli 1.07,14. Kolmanda koha sai Venemaa jooksja Aleksei Sokolov (1.10,14).

Naiste arvestuses oli poolmaratoni kiireim lätlanna Ilona Marhele, kes saavutas ajaga 1:18:35 üldarvestuses kümnenda koha. Eestlastest oli kiireim naine Egle-Helene Ervin (1:25:05), kes saavutas naiste arvestuses teise koha. Naistest kolmandana lõpetas Olga Andrejeva, kes kaotas Ervinile kõigest 2 sekundit, finišeerudes ajaga 1:25:07.