Inglismaal debüüdi teinud Ojamaa avaldas peatreenerile muljet

Henrik Ojamaa (vasakul)kohtumises Hollandi vastu
Henrik Ojamaa (vasakul)kohtumises Hollandi vastu Foto: Mihkel Maripuu

Mõne aja eest Inglismaa klubi Swindon Towniga liitunud Eesti jalgpallur Henrik Ojamaa tegi nädalavahetusel meeskonna eest debüüdi. Kohtumine kaotati Barnsleyle 1:4, kuid teiseks poolajaks väljakule sekkunud Ojamaa teenis peatreener Mark Cooperilt kiidusõnu.

Eestlasel läks vahetusest sekkudes aega kõigest paar minutit, kui tekitas esimese kohtlikku olukorra. Ojamaa murdis ühest vastasest läbi ning andis seejärel hea söödu endisele Leeds Unitedi ründajale Nicky Ajosele, kes palli värvasse lüüa ei suutnud, vahendab flicwiltshire.com.

Vaatamata Swindoni kindlale kaotusele tõi peatreener Cooper eestlase esituse eraldi välja. «Ta oli sirgjooneline ning liikus värava suunas. Ojamaa võttis vastaseid ette ning tekitas ohtlikke olukordi,» rääkis Cooper pärast mängu meediale.

Seitsme vooru järel hoiab Swindon Inglismaa tugevuselt kolmandas liigas kaheksandat kohta.