Meistrite liiga avapäev: Ronaldo lõi kolm väravat, ManCity kaotas kodus Juventusele

Cristiano Ronaldo.
Cristiano Ronaldo. Foto: SCANPIX

Täna algas uus jalgpalli Meistrite liiga hooaeg ning kavas oli kaheksa kohtumist. Õhtu suurimaks üllatuseks oli aastase pausi järel taas Meistrite liigas mängiva Manchester Unitedi 1:2 kaotus PSV Eindhovenile.

Kaotuse pidi vastu võtma ka teine Manchesteri suurklubi, kui City jäi koduväljakul 1:2 alla eelmisel hooajal finaali jõudnud Torino Juventusele. Uue hooaja alguses näitas kohe head hoogu aga Madridi Real, kes teenis koduväljakul 4:0 võidu Donetski meeskonna üle, Cristiano Ronaldo sai kirja kolm väravat.

Tänased tulemused:

A-alagrupis:

Pariisi Saint-Germain – Malmö 2:0 (Di Maria 4., Cavani 61.)

Madridi Real - Donetski Šahtjor 4:0 (Benzema 30., Ronaldo 55. (pen), 63. (pen), 81.)

B-alagrupis:

Wolfsburg - Moskva CSKA 1:0 (Draxler 40.)

PSV Eindhoven - Manchester United 2:1 (Moreno 45+2, Narsingh 57. - Depay 41.)

C-alagrupis:

Galatasaray - Madridi Atletico 0:2 (Griezmann 18., 25.)

Lissaboni Benfica – Astana 2:0 (Gaitan 51., Mitroglou 62.)

D-alagrupis:

Manchester City – Juventus 1:2 (Chiellini 57. (ov) - Mandžukic 70., Morata 81.)

Sevilla – Mönchengladbach 3:0 (Gameiro 47. (pen), Banega 66. (pen), Konoplyanka 84.)

Mängude käigud:

Meistrite liiga uue hooaja avapäeva mängud on peagi algamas!

Sevilla ja Mönchengladbachi algkoosseisud:
Sevilla: Rico, Trémoulinas, Kolodziejczak, Andreolli, Coke, Krychowiak, Reyes, N'Zonzi, Banega, Vitolo, Gameiro
Mönchengladbach: Sommer, Brouwers, Wendt, Jantschke, Korb, Nordtveit, Hazard, Stindl, Traoré, Hahn, Raffael

Benfica-Astana algkoosseisud:
Benfica: Júlio César, Luisão, Eliseu, Jardel, Semedo, Samaris, Gaitán, Mitroglou, Jonas, Gonçalo Guedes, Talisca
Astana: Astana: Erić, Aničić, Ilić, Postnikov, Shomko, Maksimović, Zhukov, Kéthévoama, Cañas, Dzholchiyev, Kabananga

PSG-Malmö algkoosseisud:
PSG: Trapp, Thiago Silva, Maxwell, van der Wiel, David Luiz, Verratti, Thiago Motta, Di María, Matuidi, Cavani, Ibrahimović
Malmö: Wiland, Tinnerholm, Yotún, Bengtsson, Árnason, Carvalho, Lewicki, Adu, Rosenberg, Berget, Djurdjić

PSV Eindhoveni ja Manchester Unitedi algkoosseisud:
PSV: PSV: Zoet, Moreno, Arias, Bruma, Brenet, Hendrix, Pröpper, Guardado, de Jong, Narsingh, Lestienne
ManU: de Gea, Smalling, Shaw, Darmian, Mata, Blind, Young, Herrera, Schweinsteiger, Depay, Martial

Madridi Reali ja Donetski Šahtjori algkoosseisud:
Real: Navas, Varane, Ramos, Marcelo, Carvajal, Kroos, Bale, Modrić, Isco, Ronaldo, Benzema
Šahtjor: Pyatov, Kucher, Srna, Rakitskiy, Azevedo, Stepanenko, Fred, Marlos, Taison, Teixeira, Gladkiy

Wolfsburgi ja Moskva CSKA algkoosseisud:
Wolfsburg: Benaglio, Dante, Naldo, Rodriguez, Caligiuri, Draxler, Träsch, Schürrle, Luiz Gustavo, Kruse, Dost
CSKA: Akinfejev, Fernandes, Ignaševitš, V Berezutski, Schennikov, Wernbloom, Tošić, Dzagoev, Natcho, Musa

Mängud on alanud!

ManCity-Juventuse algkoosseisud:
City:
Hart, Sagna, Company, Mangala, Kolarov,Toure, Fernandinho, Nasri, Silva, Sterling, Bony
Juventus: Buffon, Chiellini, Evra, Bonucci, Lichsteiner, Pogba, Hernanes, Sturaro, Cuadrado, Morata, Mandžukic

Galatasaray-Atletico algkoosseisud:
Galatasaray: Muslera, Sabri, Semih, Denayer, Carole, Selçuk, Hakan Balta, Emre Çolak, Sneijder, Burak, Podolski
Atletico: Oblak, Juanfran, Giménez, Godín, Siqueira, Saúl, Koke, Tiago, Griezmann, Vietto, Jackson

PSG - Malmö 1:0

Juba kohtumise neljandal minutil viib Angel di Maria Pariisi meeskonna juhtima!

Galatasaray - Atletico 0:1

18. minut - Türgi meeskond jääb kodus kaotusseisu, kui Atletico poolt on täpne Griezmann

Galatasaray - Atletico 0:2

25. minut - Griezmann skoorib täna juba teist korda

Real - Šahtjor 1:0

30. minut - Benzema viib Madridi meeskonna juhtima

Wolfsburg - CSKA  1:0

40. minut - Draxler viib võõrustajad juhtima

PSV - ManU 0:1

41. minut - Unitedi sellesuvine täiendus Depay viib Manchesteri võõrsil juhtima

PSV - ManU 1:1

45+2 - avapoolaja lõpus suudavad võõrustajad viigistada, värava lööb Moreno

Avapoolajad on lõppenud peaaegu kõikides mängudes, vaid PSV ja ManU mängus veel mängitakse

Sevilla - Mönchengladbach 1:0

47. minut - Gameiro realiseerib Sevillale määratud penalti ja kodumeeskond saab juhtima

50. minut - Šahtjori poolt teenib Stepanenko teise kollase kaardi ja saadetakse puhkama, Real jääb seega ülekaalu

Benfica - Astana 1:0

51. minut - Gaitan viib Lissaboni meeskonna kodus ette

Ainuke kohtumine, kus seni skoori pole avatud, on Manchester City ja Juventus

Real - Šahtjor 2:0

55. minut - Ronaldo realiseerib penalti

PSG - Malmö 2:0

61. minut - Cavani skoorib ja Pariisi Saint-Germain läheb kahe väravaga ette

Benfica - Astana 2:0

62. minut - Mitroglou suurendab Lissaboni eduseisu

ManCity - Juventus 1:0

57. minut - Manchester asub kodus juhtima, kui Chiellini lööb Juve poolt omavärava

PSV - ManU 2:1

57. minut - võõrustajad lähevad Unitedi vastu Narsinghi tabamusest juhtima

Real - Šahtjor 3:0

63. minut - Ronaldo realiseerib täna oma teise penalti

Sevilla - Mönchengladbach 2:0

66. minut - Banega suurendab võõrustajate eduseisu

ManCity - Juventus 1:1

70. minut - Mandžukic viigistab seisu

Real - Šahtjor 4:0

81. minut - Ronaldo skoorib taas ja Real on vormistamas ülikindlat võitu

ManCity - Juventus 1:2

81. minut - Juve on pööranud kaotusseisu võiduskooriks, kui ligi 10 minutit enne lõpuvilet skoorib Morata

Sevilla - Mönchengladbach 3:0

84. minut - Konoplyanka viib Sevilla juba kolme väravaga ette