Levadia alistas kindlalt Paide Linnameeskonna

Levadia mängijad.
Levadia mängijad. Foto: Liis Treimann

Eesti jalgpalli meistriliigas alistas täna FC Levadia kindlalt Paide Linnameeskonna.

Levadia asus Kadrioru staadionil peetud mängu juhtima üheksandal minutil, kui täpne oli Siim Luts, vaid kaks minutit hiljem tõi Vjatšeslav Zahovaiko tabloole 1:1 viigiseisu. 17. minutil viis Ilja Antonov Levadia omakorda 2:1 ette ning 35. minutil lõi Siim Luts oma teise tabamuse ja poolaeg lõppes võõrustajate 3:1 eduseisul.

Teisel poolajal skooris kaks korda Igor Subbotin: esmalt 83. ning seejärel esimesel lisaminutil. Nii lõppeski matš Levadia 5:1 võiduga.

Liigatabelit on juhtimas 66 punktiga FC Flora, kes mängis täna 2:0 üle Nõmme Kalju. Levadia on 65 silmaga teisel tabelireal, Kaljul on kolmandana alles 56 punkti.