Klavani koduklubi alustas Euroopa liigat kaotusega

Ats Kuldkepp
Ragnar Klavan (paremal).
Ragnar Klavan (paremal). Foto: DANIEL ROLAND/AFP

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Augsburg alustas Euroopa liiga alagrupiturniiri 1:3 kaotusega Athletic Bilbaole.

Augsburg asus kohtumist võõral väljakul 15. minutil juhtima, kui tabamuse sai kirja Halil Altintop. Teisel poolajal jõudis aga Bilbao kolmel korral sihile - 55. ja 66. minutil oli täpne Aritz Aduriz, 90. minutil Markel Susaeta.

Klavan mängis tavapäraselt terve kohtumise, aga jäi hätta eelkõige Adurizi pidurdamisega. L-grupi teises matšis võitis Belgradi Partizan 3:2 AZ Alkmaari.