Chelsea võitis tulises lahingus üheksa mehega lõpetanud Arsenali

Kohtunik Mike Dean saatis täna väljakult ära kaks Arsenali mängijat
Kohtunik Mike Dean saatis täna väljakult ära kaks Arsenali mängijat Foto: SCANPIX

Inglsimaa jalgpalli kõrgliigas pidasid täna tulise lahingu maha tiitlikaitsja Chelsea ja Arsenal. Kaartiderohke mängu võitis lõpuks Chelsea 2:0.

45. minutil näitas kohtunik Mike Dean punast kaarti Arsenali mehele Gabriel Paulistale ning neli minutit hiljem viis Kurt Zouma Chelsea juhtima. 79. minutil jäi Arsenal väljakule juba üheksakesi, kuna teise kollase kaardi teenis Santi Gazorla. Päris mängu lõpu eel lõi teise värava Eden Hazard ja otsustas lõplikult mängu saatuse.

Chelsea jaoks oli see tänavusel hooajal alles teine võit. Kuue mängu järel on tiitlikaitsjal kirjas seitse punkti ning hetkel on nad kümnendal kohal. Enamikel konkurentidel on oma kuues mäng siiski pidamata.