Hundi meeskond ei kasutanud suurt võimalust

Rimo Hunt.
Rimo Hunt. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondislase Rimo Hundi koduklubi Kõzõlorda Kaisar jätkab Kasahstani kõrgliiga relegatsioonigrupis viimasel kohal - laupäeval tehti 1:1 viik eelviimast kohta hoidva Karagandõ Šahtjoriga.

32. minutil võõrsil juhtima asunud Kaisar hoidis edu teise poolaja alguseni, kui Šahtjor 53. minutil viigiväravani jõudis. Mänguaega teenis ka Hunt, kes sekkus vahetusest 82. minutil, vahendas Soccernet.ee.

Tabelis on Kaisaril kirjas 11 punkti, mis annab pingereas hetkeseisuga viimase koha ning koha järgmiseks hooajaks esiliigas. Eelviimane koht, mis viib üleminekumängudele, on aga vaid kolme silma kaugusel.