Guardiola Lewandowski rekordist: jalgpall on hullumeelne

Müncheni Bayerni peatreener Pep Guardiola pärast meeskonna võitu Wolfsburgi üle. Foto: SCANPIX
  • Kübaratrikk nelja minutiga!
  • Viis väravat üheksa minutiga!

Saksamaa jalgpallimeistrivõistlustel tegi eile suurepärase esituse Müncheni Bayerni ründaja Robert Lewandowski, kes lõi Wolfsburgi võrku üheksa minutiga viis väravat ja aitas Bayerni 5:1 võidule.

Teiseks poolajaks mängu vahetusest sekkunud Lewandowski lõi esimese värava kuus minutit pärast väljakule pääsemist. Kübaratriki vormistamiseks kulus tal Bundesliga uut rekordit tähistavad neli minutit.

Eelmine kiireim kübaratrikk kuulus Duisburgi mängijale Michael Tönniesele, kes 1991. aastal sai sellega hakkama kuue minutiga. «Sa väärid seda,» teatas Tönnies Lewandowskile Duisburgi meeskonna vahendusel.

«Olen väga õnnelik. Need olid hullumeelsed minutid. Viie värava löömine on uskumatu,» teatas pärast mängu Lewandowski.

«Ma arvan, et ma ei näe enam kunagi sellist asja. Jalgpall on mõnikord hullumeelne,» lisas Bayerni peatreener Pep Guardiola.