Halb uudis Barcelona fännidele: Messi sai vigastada

Ats Kuldkepp
Lionel Messi vigastas põlve.
Lionel Messi vigastas põlve. Foto: SCANPIX

Barcelona jalgpalliklubi suurim staar Lionel Messi vigastas tänases Hispaania meistriliiga mängus Las Palmase vastu vasakut põlve ja oli sunnitud platsilt juba 10. minutil lahkuma.

Messi proovis edasi mängida, kuid Barcelona peatreener Luis Enrique oli sunnitud argentiinlase platsilt ära kutsuma. Tema asemel läks väljakule Munir El Haddadi. Varem pole Messit kunagi nii varajases mängufaasis välja vahetatud.

Barcelona kinnitas, et Messi peab palliplatsilt eemale jääma seitsmeks-kaheksaks nädalaks.

Nou Campil peetud kohtumise võitis Barcelona 2:1, Luis Suarez jõudis sihile nii 25. kui 54. minutil. 68. minutil oli Neymaril kasutada penalti, aga brasiillane seda ära ei löönud. 89. minutil skooris Las Palmase eest Jonathan Viera.