Klavan ja Augsburg said Bundesligas taas kindla kaotuse

Ats Kuldkepp
Ragnar Klavan (paremal).
Ragnar Klavan (paremal). Foto: AP/Scanpix

Eesti jalgpallikoondise keskkaitsja Ragnar Klavani koduklubi Augsburg sai Saksamaa Bundesligas juba hooaja viienda kaotuse, kui koduväljakul jäädi 1:3 alla Hoffenheimile.

Hoffenheim läks ründaja Kevin Vollandi löögist 10. minutil juhtima, aga 38. minutil suutis Augsburgi poolkaitsja Koo Ja-Cheol viigistada. 68. minutil lõi Volland penaltist oma tänase teise värava ja 73. minutil vormistas lõppskoori Jonathan Schmid. Klavan tegi kaasa kogu mängu.

Alles kolmapäeval kaotas Augsburg 2:4 Mönchengladbachi Borussiale. 18 meeskonna hulgas 16. kohale langenud Augsburg on seitsme Bundesliga matšiga teeninud vaid neli punkti ja nüüd tõusis neist tabelis mööda ka Hoffenheim, kes oli enne kohtumist kahe punkti peal.

Tabelit juhib 21 punktiga täiseduga jätkav Müncheni Bayern, kes alistas täna võõrsil 3:0 Mainzi.