Narva Trans alistas kindlalt Pärnu ja tõusis viiendaks

Ats Kuldkepp
Narva Trans (punases) täna Pärnu linnameeskonnale armu ei andnud.
Narva Trans (punases) täna Pärnu linnameeskonnale armu ei andnud. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Eesti jalgpalli meistriliiga 31. vooru viimases kohtumises võitis Narva Trans koduväljakul Pärnu linnameeskonda 5:0 ja tõusis liigatabelis kuuendalt kohalt viiendaks.

Transi väravad lõid 7. minutil Kirill Nestrov, 23. minutil Dmitrii Barkov, 48. minutil Vitalijs Zils, 66. minutil Vadim Mihhailov ja 83. minutil Dmitri Smirnov.

Transil on nüüd 31 mänguga kogutud 46 punkti, millega tõusti ühe punktiga mööda Sillamäe Kalevist, kes täna viigistas 1:1 Paide linnameeskonnaga. Pärnu hoiab 25 punktiga endiselt seitsmendat kohta.