Kaotusseisu jäänud Levadia lõi 13 väravat, Kalju võitis lisaajal

Levadia mängijad.
Levadia mängijad. Foto: Liis Treimann

Jalgpalli Eesti karikavõistlustel üllatas FC Merkuur 1/16 finaalis Tallinna Levadiat, kui läks 13. minutil kohtumist Vladislav Gussevi väravast juhtima. Levadia toibus aga kiiresti ning poolajaks oldi ees juba 7:1. Lõpuks teenis valitsev Eesti meister 13:1 võidu.

Koha 16 hulgas kindlustas ka Pärnu Linnameeskond, kes oli Tallinna Infoneti duubelmeeskonnast üle 3:0. Narva Transi ja Nõmme Kalju mõõduvõtu normaalaeg lõppes 1:1 viigiga, kuid lisaajal lõi Kalju 2:1 võidutabamuse Ats Purje. Normaalajal läks Narva kohtumist Volodymyr Kilikevych väravast juhtima, kuid Artjom Dmitrijevi 83. minuti tabamus viigistas mänguseisu.