Aastalõputurniiri finaalis mängivad Wozniacki ja Clijsters

Kim Clijsters
Kim Clijsters Foto: SCANPIX

Dohas jätkuva naiste tennise aastalõputurniiri finaali jõudsid maailma esireket Caroline Wozniacki ja edetabeli neljas number Kim Clijsters.

Taanit esindav Wozniacki alistas poolfinaalis alagrupiturniiril võimsat mängu näidanud ja kõik kohtumised võitnud venelanna Vera Zvonarjova (WTA 2.) kahes setis 7:5, 6:0. Kusjuures, avasetis seisul 5:4 oli Zvonarjoval ka kaks settpalli, ent ta ei suutnud neid ära kasutada ja Wozniacki võitis üheksa geimi järjest. Mäng kestis tund ja 24 minutit.

Teises poolfinaalis oli tänavu USA lahtised meistrivõistlused võitnud belglanna Clijsters 7:6 (3), 6:1 parem austraallannast Samantha Stosurist (WTA 7.).

20-aastane Wozniacki ja 27-aastane Clijsters on seni omavahel kohtunud vaid korra – eelmise aasta US Openi finaalis võitis tippsporti naasnud Clijsters 7:5, 6:3.