Vassiljev eksis Poolas penaltil

Konstatin Vassiljev.
Konstatin Vassiljev. Foto: Tairo Lutter

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Konstantin Vassiljev eksis Bialystoki Jagiellonia eest penaltil, kui kodus võeti Gdanski Lechialt vastu 0:3 kaotus.

66. minutil välja vahetatud Vassiljev jõudis palju korda saata, proovides väravavahi valmisolekut ka keskringist, kuid selles olukorras jäi 19-aastane horvaat Marko Maric peale, vahendab Soccernet.ee.

Suurima võidu Vassiljevi üle sai puurilukk vahetult enne poolajavilet, kui ta tõrjus Vassiljevi vasakule löödud penalti. Vahetult enne Eesti koondislase väljavahetamist asus hoopis Lechia juhtima, 76. ja 90.+1. minuti väravatest vormistati lõppskoor.

Poola kõrgliigas langes Jagiellonia 14 punktiga 9. kohale, suuremal osal meeskondadest on veel 11. vooru kohtumine pidamata.