Liverpool ja Everton leppisid põnevusmängus viiki

Romelu Lukaku (paremal) tähistamas Liverpooli vastu löödud väravat.
Romelu Lukaku (paremal) tähistamas Liverpooli vastu löödud väravat. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste tänases esimeses põnevusmängus tegid Everton ja Liverpool esimese koduväljakul 1:1 viigi.

Liverpool asus kohtumist 41. minutil juhtima, kui tabamuseni jõudis Danny Ings. Esimese poolaja esimesel lisaminutil tõi tabloole viigi Romelu Lukaku.

Everton hoiab turniirtabelis 13 punktiga nüüd kuuendat kohta, Liverpool on samal ajal 12 silmaga 10. Tabelijuht on Manchester City 18 punktiga. Täna lähevad veel vastamisi Londoni Arsenal – Manchester United ning Swansea City – Tottenham.