Fotod: Madridi Real viigistas Atleticoga ja lasi käest suurepärase võimaluse

Ats Kuldkepp

Hispaania jalgpalli meistriliiga põnevuskohtumises leppisid kaks Madridi suurklubi - Atletico ja Real - 1:1 viiki.

Atletico kodumurul toimunud matši alustas paremini Real, kui 9. minutil viis Karim Benzema külalised juhtima. 23. minutil oli Atleticol kasutada penalti, aga Reali väravavaht suutis Antoine Griezmanni löögi tõrjuda.

Lõpuks jõudis Atletico siiski sihile - 83. minutil skooris paari meetri kauguselt argentiinlane Luciano Vietto.

Real lasi käest suurepärase võimaluse tõusta liiga liidriks, sest varem olid nii Villareal kui Barcelona kaotanud. Villareal on seitsme vooru järel siiski endiselt esikohal ja neil on koos 16 punkti. Realil, Barcelonal ja Celta Vigol on 15 punkti, Atletico on 13 punktiga viies.