Dmitrijev andis võiduväravale söödu

Aleksandr Dmitrijev
Aleksandr Dmitrijev Foto: honefossbk.no

Norra jalgpalli kõrgliigas mängivate eestlaste koduklubid said eile õhtul mõlemad 3:1 võidu.

Aleksandr Dmitrijevi leivaisa Hönefoss jäi koduväljakul liigatabelis teist kohta hoidva Valerenga vastu 10. minutil kaotusseisu, ent viigistas 13. minutil tänu vastaste omaväravale. Sellele väravale tegi suure osa eeltööst Dmitrijev, kes mängis kaasa terve kohtumise, vahendab Soccernet.ee.

Hönefoss läks juhtima 85. minutil, kui Dmitrijev sai kirja resultatiivse söödu. Lõppseis 3:1 vormistati viimase minuti penaltist.

Ka Enar Jääger tegi oma tööandja 3:1 võidumängus kaasa algusest lõpuni, kui Aalesund alistas kodus Branni.

Üks voor enne hooaja lõppu on Hönefossil kindlustatud 16 meeskonna konkurentsis 14. koht, mis viib üleminekumängudele.