Raul Must pääses MK-etapil juba veerandfinaali

Ats Kuldkepp
Raul Must sulgpalli MMil.
Raul Must sulgpalli MMil. Foto: SCANPIX

Raul Must jätkas sulgpalli maailmakarika etapil Hollandis head seeriat ning kindlustas võiduga taanlase Rasmus Fladbergi üle pääsu veerandfinaali. Must võidunumbrid olid 21:19, 21:11.

«Tänane mäng oli veel parem kui kahes esimeses kohtumises, eriti teises geimis sain oma taktika peale suruda. Vastase eesmärgiks oli pallivahetused lõpetada paari-kolme löögi järel, kuid suutsin punkte pikemalt mängida ja see tõi edu,» hindas Must mängu käiku.

Kaheksa parema hulka jõudmisega on Must ületanud ka turniiri-eelseid ootusi ja mänginud võrreldes võistluseks saadud kaheteistkümnenda asetusega välja sellest parema koha. Veerandfinaalis on vastaseks turniiril üheksanda asetusega India mängija R.M.V Gurusaidutt (maailma edetabelis 42. koht).